НОРМАТИВНЫЕ ДОКУМЕНТЫ — Украинская Архивная компания Нормативные документы от Украинской Архивной Компании.
Нормативные документы от Украинской Архивной Компании.
Нам 10 лет! - Более 3000 клиентов! - Более 1 млн. дел на хранении! - Клиенты всех форм собственности! - Сотрудничество с органами власти и управления! Нам 10 лет! - Более 3000 клиентов! - Более 1 млн. дел на хранении! - Клиенты всех форм собственности! - Сотрудничество с органами власти и управления!
УСЛУГИ
     
Slider
   НОРМАТИВНЫЕ ДОКУМЕНТЫ 

norm_docНормативные документы

1. Наказ «Про внесення змін до Переліку типових документів, що створюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, організацій і підприємств, із зазначенням термінів зберігання документів»
2. “Про затвердження Положення про створення і облік копій страхового фонду унікальних документів, що не є власністю держави”
3. Наказ “Про затвердження Положення про порядок передавання кіно-, відео-, фото-, фонодокументів на постійне зберігання”
4. Наказ “Про затвердження Положення про порядок зупинення діяльності архівних установ, що не забезпечують збереженість документів Національного архівного фонду або порушують вимоги щодо їх державної реєстрації”
5. Про внесення змін до наказу Держкомархіву України від 15.06.2000 № 31 «Про затвердження Положення про порядок зупинення діяльності архівних установ, що не забезпечують збереженість документів Національного архівного фонду або порушують вимоги щодо їх державної реєстрації»
6. Наказ “Про внесення змін до Інструкції про порядок витребування документів соціально-правового характеру для громадян України, іноземців та осіб без громадянства”
7. Наказ “Про затвердження Порядку ведення державного обліку документів Національного архівного фонду України”
8. Наказ “Про затвердження Типового положення про експертну комісію архівного відділу районної державної адміністрації, архівного відділу міської ради”
9. Наказ “Про затвердження положення, про невідкладну реставрацію, ремонт або консервацію унікальних документів” (ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ АРХІВІВ УКРАЇНИ НАКАЗ 04.03.2003 N 33 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України).
10. Форма номенклатури справ структурного підрозділу.
11. З. У. «Про електронні документи та електронний документообіг»
12. Про внесення змін до Переліку типових документів, що створюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, організацій і підприємств, із зазначенням термінів зберігання документів, затвердженого наказом Головархіву України від 20.07.98 № 41 (23 жовтня 2001 р. № 82)
13. Наказ «Про затвердження Типового положення про архівний підрозділ органу державної влади, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації»
14. Наказ «Про затвердження цін на роботи (послуги),що виконуються центральними державними архівними установами на договірних засадах» 19.01.2004 N 9 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України, 31 липня 2003 р.
15. Наказ «Про затвердження Правил пожежної безпеки для державних архівних установ України»
16. Про внесення доповнень до Переліку типових документів, що створюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, організацій і підприємств, із зазначенням термінів зберігання документів
17. Наказ «Про затвердження Типового положення про експертну комісію державного і коммунального підприємства, установи та організації» 29.01.2003 N 16 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18. Про внесення змін до Типового положення про архівний підрозділ органу державної влади, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації, затвердженого наказом Держкомархіву України від 06.08.2002 № 58 (26 квітня 2007 р. № 62)

Страница: 1 из 2 |  [1] 2 >>   Последняя