Про нас

Приєднуйтесь до провідних компаній
України!
  • Зберігання документів
  • Списання документів
  • Електронні архіви
УАК З 2009 року лідер на ринку архівних послуг!

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Українська Архівна Компанія це спеціалізоване підприємство яке здійснює свою діяльність в галузі архівної справи та документообігу з 2009 р.

Фахівці нашої компанії надають кваліфіковані послуги з архівної обробки документів та зберігання документів, а також цифрової трансформації паперових документів в електронні. Компанія здійснює весь комплекс робіт повязанних з управлінням документацією, а також повністю забезпечує взаємодію замовників з державними архівами України.

Архівні послуги які надає наша компанія, ґрунтуються на суворому виконанні вимог законодавчих та нормативно-правовових актів які регулюють питання організації роботи архівів та архівних підрозділів. Наша компанія знаходиться в стані постійної співпраці з Державними архівами України всіх рівнів та архівними підрозділами державних адміністрацій.

Спектр послуг з організації документообігу та упорядкування документів для установ та підприємств всіх форм власності е достатньо великим. Перед початком робіт нашими архівістами та менеджерами проводиться оцінка стану архівів документів на підприємстві. Всі попередні консультації та зустрічі фахівці нашої компанії проводять виключно на безоплатній основі,що е нашим вкладом в майбутню співпрацю.  

Кадровий кістяк Української Архівної Компанії складають професійні архівісти, співробітники які довгий час працювали в Державних архівних установах , що гарантує високий рівень професіоналізму та відповідності вимогам контролюючих органів. Наша компанія проводе архівну обробку документів установ всіх рівні ,що неодноразово підтверджувалося багаторічною співпрацею з найвищими органами влади.

Володіючи всеосяжними знаннями в галузі упорядкування документів та управління документацією підприємств всіх рівнів та глибоко розуміючи архівну справу,наша компанія вирішує всі питання які можуть виникнути при створенні архівів, списанні документів, складанні справ і описів з кадрових питань та тривалого зберігання, передачі документів на зберігання та зберігання документів після ліквідації підприємств. Ми забезпечуємо суттєве скорочення витрат наших замовників.

Крім архівної обробки документів та зберігання документів Українська Архівна Компанія надає послуги сканування та індексування документів, створення електронних архівів та ручного введення даних операторами. Обробляємо анкети та форми, індексуємо документи для пошуку в базі даних, створюємо реєстри та описи,проводимо каталогізацію наявних документів. 

Більш детальну інформацію про наші можливості та послуги Ви маєте змогу отримати у відповідних розділах нашого сайту або звернутись до наших консультантів. 

Центр знань

ПРОСПЕКТИ/БУКЛЕТИ

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну