Архівна довідка та архівні роботи при ліквідації підприємства

Архівна довідка та архівні роботи при ліквідації підприємства

Ліквідація чи реорганізація? Архівна довідка
для зняття з обліку!
Не знаєте куди здати залишки документів – наше архівосховище до Ваших послуг!
Зробити запит

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Комплекс робіт

Тільки після того, як власник юридичної особи надасть державному реєстратору довідку з архівного відділу про прийняття ним на зберігання всіх документів, відповідна посадова особа може внести в Єдиний державний реєстр інформацію про ліквідацію підприємства.

 Такі запобіжні заходи забезпечують соціальний захист працівників та дають їм можливість подавати запити соціально-правового характеру протягом тривалого часу після ліквідації юридичної особи.

Для отримання архівної довідки підприємство мае провести архівне впорядкування документів та погодити відповідні документи в Державних Архівах.

Українська Архівна Компанія також пропонує скористатися своїми послугами по зберіганню документів підприємств, які перебувають у процесі ліквідації. Всі дії та операції, які наші спеціалісти проводять з документацією, суворо регламентуються чинним законодавством: Законами України, відповідними Положеннями та Інструкціями.

Порядок передачі та правила наступного користування документацією, зданою в наш архівний фонд на зберігання після ліквідації юридичної особи, передбачається відповідним наказом керівництва або рішенням ліквідаційної комісії. З моменту її призначення до неї переходять всі повноваження з управління справами підприємства. Тому процес передачі документів на зберігання повинен бути оформленим наступним чином:

Переваги

Приклади реалізованих проектів

Додаткова інформація

Вас також може зацікавити

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну