Розробка та створення електронного архіву

Розробка та створення електронного архіву

МИ ЗБЕРЕМО,ВІДСКАНУЕМО ТА ЗБЕРЕЖЕМО В
ЕЛЕКТРОННОМУ ВИДІ УСЮ ПАПЕРОВУ ДОКУМЕНТАЦІЮ!
Вирішуємо комплексно завдання створення архіву
Зробити запит

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Комплекс робіт

Українська Архівна Компанія пропонує своїм замовникам створення комплексних електронних архівів підприємств всіх форм власності – від Державних та муніципальних архівів, відомчих архівів та архівів органів влади до архівів комерційних підприємств.

Наші рішення дозволяють організувати єдиний інформаційний простір для документів територіально розподілених організацій та оптимізувати роботу с великими обсягами інформаційних ресурсів.

За Вашим бажанням,наші фахівці можуть розробити індивідуальні рішення для автоматизації управління документообігом. Ми пропонуємо послугу зі створення електронних архівів,каталогів,бібліотек загального користування,а також впровадження системи електронного архіву на Вашому підприємстві.

Електронний архів це централізований ресурс в якому зберігаються цифрові образи бухгалтерської, кадрової, інженерної, проектної документації тощо. Електронний архів забезпечує одночасний,регламентований доступ до архівних документів по електронним каналам комунікації з будь-якої точки світу 365 днів в рік.

Основою електронного архіву завжди е програмний продукт який обраний замовником з наявних на ринку програм електронних архівів чи електронних документообігів. УАК проконсультує Вас по наявним можливостям та разом з замовниками обере оптимальне рішення.

Переваги

Приклади реалізованих проектів

Додаткова інформація

Вас також може зацікавити

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну