Створення електронних баз даних документів

Створення електронних баз даних документів

Трансформація Ваших паперових документів
в електронні бази даних!
Швидко, надійно, заощадливо!
Задати питання

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Комплекс робіт

Українська Архівна Компанія пропонує своїм клієнтам створення електронних баз даних документів та надання їх в готовому вигляді з розміщенням на носіях будь-якого типу.
Документи Замовника, в залежності від того де вони знаходяться, або в архівосховищі УАК або у Вашому офісі, будуть від скановані методом потокового сканування. Після цього наші оператори проведуть індексацію отриманих скан-копій відповідно до Ваших потреб.
Таким чином створюється електронна база даних відсканованих документів яка містить скан-копіі документів, поля індексації для пошуку потрібного документа, гіперссилки на скан-копію з бази індексів

Інформація в електронному вигляді вже можу бути імпортована в Базу даних яку використовує кожен конкретний замовник. Це може бути збережено в Axcess/Excel/Oracle/DB2 та ін.

В Базі даних може зберігається як образ документу так посилання на нього. Користувач отримує можливість швидкого пошуку документу за його індексними полями з використанням засобів системи керування Базой даних.

Електронні Бази даних можуть бути передані в користування клієнту, залишені на зберігання на носіях в архівосховищі УАК чи розміщені в обачному сервісі з доступом через веб-інтерфейс.

 

Переваги

Приклади реалізованих проектів

Додаткова інформація

Вас також може зацікавити

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну