Складання Номенклатури Справ

Складання Номенклатури Справ

Архівісти працюють з установами та
підприємствами всіх категорій!
Погодження Номенклатури Справ в Архівах всіх рівней!
Зробити запит

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Комплекс робіт

Українська Архівна Компанія надає весь комплекс послуг з розробки, затвердження та погодження номенклатури справ для підприємств будь-якого виду діяльності.

Складання номенклатури справ є одним із найголовніших етапів ведення ділової документації на підприємстві.

Номенклатура справ – це систематизований і проіндексований перелік справ, які створюються в діловодстві підприємства та його структурних підрозділів, із зазначенням строків їх зберігання, затверджений в установленому порядку (ДСТУ 2732–94 «Діловодство та архівна справа». Строки та визначення). Номенклатура справ ведеться для створення єдиної системи формування справ, забезпечення їхнього обліку, швидкого пошуку документів за змістом і видами, а також їх відбору для включення до складу національного архівного фонду

Строки зберігання справ, включених до номенклатури, визначаються з урахуванням їхньої наукової, історико-культурної цінності відповідно до чинного Переліку або відомчих (галузевих) переліків документів.

Зведена номенклатура справ підлягає погодженню з відповідним державним архівом або органом вищого рівня один раз на п’ять років або невідкладно у разі істотних змін у формі власності, структурі, функціях і характері роботи установи

Штат наших працівників складається виключно з висококваліфікованих спеціалістів, які мають великий досвід роботи в архівних структурах різного рівня. Рівень кваліфікації наших архівістів відповідае вимогам найвищого рівня що дозволяє розробляти Номенклатури справ для установ та органів влади.

Переваги

Приклади реалізованих проектів

Додаткова інформація

Вас також може зацікавити

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну