Розміщення в архівосховищі

Розміщення в архівосховищі

Надійне приміщення архівосховища!
Контроль доступу!
Відеоспостереження та цілодобова охорона!
Задати питання

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Комплекс робіт

Спеціалізовані архівосховища УАК відповідають всім умовам, необхідним для дбайливого зберігання Ваших документів. Зона зберігання обладнана системами вентиляції, пожежогасіння та сигналізації, ведеться цілодобове відеоспостереження і запис. Територія навколо сховища також цілодобово охороняється, вона обладнана системами відеоспостереження і запису. 

Доступ до архівосховища УАК має строго обмежене число співробітників. Всі вони проходять перевірку службою безпеки компанії.

Усередині сховища документи розміщуються на стелажах, що забезпечує необхідну циркуляцію повітря між коробами. Розміщення на стелажах хаотичне, динамічне та анонімне. Це означає, що всі короби, які знаходяться у сховищі, візуально зовсім однакові. Короби кожної компанії розподілені по всьому сховищу. Крім того, протягом усього терміну зберігання, архівний короб регулярно переміщають по архівному терміналу.

 Усі архівні короби штирхкодуються при прийманні в архівосховище,кожному з них надається своє унікальне місце на стелажі при реєстрації в спеціалізованій обліковий програмі. 

Переваги

Приклади реалізованих проектів

Додаткова інформація

Вас також може зацікавити

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну