Зберігання документів після ліквідації та надання довідок для Пенсійного фонду

Зберігання документів після ліквідації та надання довідок для Пенсійного фонду

Зберігаємо інформацію після ліквідації!
Послуги для ліквідованих підприємств!
Надамо довідки для Пенсійного фонду!
Зробити запит

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Комплекс робіт

Ви ліквідували свою компанію і не знаєте, що робити з документами??? Де зберігати залишені від діяльності документи компанії і як отримати архівну довідку для зняття компанії з обліку??? 

Українська Архівна Компанія надає послуги з прийому на зберігання документів ліквідованих підприємств.

Передача документів і подальше користування документацією ліквідованого підприємства передбачається в акті, наказі чи рішенні про ліквідацію організації. Рішення про подальшу долю документів приймається керівництвом підприємства, що ліквідується, перед передачею ліквідаційній комісії. Крім того повинно бути передбачено фінансування цих робіт – упорядкування, дострокове прийняття і подальше зберігання документів. Всі ці витрати передбачаються у кошторисі комісії, створеної для реорганізації або ліквідації установи.

Передача документів ліквідаційній комісії оформляється актом передачі, який містить інформацію про всі передані документи, у тому числі про документи постійного зберігання, з особового складу, документи з тимчасовим терміном зберігання.

Передача документів ліквідованого підприємства архіву входить в обов’язки ліквідаційної комісії. При цьому, в договорі з компанією-зберігачем, повинен бути обговорений порядок знищення документів після припинення тимчасового терміну зберігання.

При зберіганні документів з особового складу ліквідованого підприємства, УАК надає на вимогу довідкі для підтвердження страхового стажу та розміру заробітної плати працівників для Пенсійного Фонду.

Переваги

Приклади реалізованих проектів

Додаткова інформація

Вас також може зацікавити

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну