Держпідприємства

Завжди завжди перемагаємо! Кращій
сервіс громадянам за рахунок кращого сервісу
для держустанов

Нашим фахівцям довіряють найскладніші завдання. Багато років!

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Вирішуємо задачі

Державні установи,органи влади та державні і комунальні підприємства е важливими замовниками наших послуг. Українська Архівна Компанія багато років виконує  роботи науково-технічного впорядкування документів для державних установ та підприємств 1-го списку.

Виконання робіт з упорядкування документів в органах державного керування та влади потребує найвищої кваліфікації фахівців та багаторічного досвіду в архівній справі. Те,що фахівці нашої компанії неодноразово залучаються для виконання таких робіт е так би мовити,знаком якості компанії.

Після проведення робіт та складання потрібних документів ці документи в обов’язковому порядку проходять погодження в Державних архівних установах і це е показником відповідності їх усім нормативним та законодавчим актам.

Архівісти нашої компанії проводять експертизу цінності документів,встановлюють відповідні строки зберігання, формують справи постійного терміну зберігання, тривалого терміну зберігання, особові справи. 

Після формування справ ми складаємо історичну довідку та Опис справ постійного зберігання, та за потреби також робимо Опис справ з особового складу (кадрових питань) та Акт про вилучення для знищення документів, не внесених до  Національного архівного фонду

Списання та Знищення документів з минулими термінами зберігання через виконання процедур і якісної роботи з упорядкування документів.

Крім виконання робіт з науково-технічного впорядкування документів Замовники з цієї галузі часто замовлять розробку і затвердження Номенклатури справ організації,установи чи підприємства. 

Розробка і затвердження Номенклатури справ е дуже відповідальною роботою,яка потребує наявності відповідної кваліфікації. Українська Архівна Компанія пишається тим,що мае в штаті архівістів відповідного рівня кваліфікації з багаторічним досвідом роботи та завжди надає нашим шановним клієнтам послуги тільки найвищої якості.

Палітурні роботи е як складовою частиною робіт з архівного упорядкування документів так і окремою послугою, яку багато замовляють Державні установи та органи влади,різноманітні державні та дочірні підприємства, організації різних форм власності. Українська Архівна Компанія ставала неодноразовим переможцем торгів на PROZORRO, маючи найкращу пропозицію по ціні та гарантовану якість палітурних робіт.

Комплекс робіт

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну