Аграрний сектор

Допомогаємо рости та оптимізувати процеси!

Наведемо лад в документах, збережемо важливу інформацію!
Досвідчені штатні фахівці архівної справи!

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Вирішуємо задачі

Загальновідомо,що Аграрний сектор в Україні став одним з декількох драйверів економіки країни. За десятиріччя зростання з’явились великі підприємства та фермерські господарства. Нарощування обьемів виробництва та експорту аграрної продукції потягло за собою нарощування обьемів відповідного документообігу.

В зв’язку з тим,що аграрні підприємства часто створюють великі холдинги, в які інтегруються компанії з виробництва різних видів продукції,наведення ладу з документообігом набуває особливого значення для покращення показників. Українська Архівна Компанія мае досвід роботи з провідними підприємствами галузі і в змозі організувати одночасне виконання робіт по місцям розташування підприємства по всій Україні.

Виконуємо комплекс робіт з упорядкування документів для різних підрозділів компанії. Для Бухгалтерії спишемо документи з минулими термінами зберігання. Для Відділу кадрів сформуємо справи з особового складу та виконаємо палітурні роботи, погодимо все в Державних Архівам за місцем реєстрації підприємства. При потребі розробимо та погодимо Номенклатуру Справ підприємства. Виконаємо роботи з каталогізації документів та облаштуванні архіву.

Приймемо на зберігання документи підприємства до свого архівосховища. Це значно скоротить витрати на облаштування власного архіву документів та оптимізує бізнес-процеси користування документами. За рахунок миттєвого пошуку потрібного документу в програмі нашого архівосховища,  ми швидко найдемо його згідно запиту та надамо в користування. Ви заощаджуєте на всіх етапах: приміщенні для архіву, стелажі для документів, інше обладнання, комунальні витрати, заробітна платня для персоналу та час пошуку.

В процесі роботи аграрні підприємства утворюють великі обсяги документації пов’язаної  як з виробничим сільськогосподарським процесом так і зі збутом продукції. Великі обсяги договорів з пайщиками землі,розрахунків з ними та договори постачання продукції. Товарно-транспортні  і видаткові накладні, рахунки,тощо. Все це може бути впорядковано, розкладено за термінами створення та зберігання,створені реєстри та описи документів як в паперовому так і в електронному вигляді.

Комплекс робіт

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну