Енергетика та Комунальні підприємства

Енергія трансформації бізнесу!

Незалежно від того, знаходяться Ваші документи в центральному офісі чи
віддаленому підрозділі, ми забезпечимо зручне користування та зберігання!

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Вирішуємо задачі

З 2009р,Українська Архівна Компанія напрацювала багато діючих клієнтів в галузі енергетики та комунальних послуг населенню. Задачі з якими стикаються наші Замовники з даного сектору знаходяться зазвичай на перетині різних бізнес-процесів і це пов’язано насамперед з наявністю великих обсягів інформації як в паперовому так і в цифровому виді.

Оптимізація цих процесів та запровадження ефективної організації роботи з документами і е нашим завданням в роботі з компаніями енергетичного сектору. Компанії енергетичного сектору знаходяться в постійному пошуку та впровадженні нових джерел енергії та збереженні навколишнього середовища.

Українська Архівна Компанія допомогае вирішувати завдання трансформації бізнесу,впроваджуючи ефективні та заощадливі послуги упорядкування та обробки документів.

Зовнішнє зберігання документів  дозволяє заощаджувати кошти на організації власного архівосховища, придбанні стелажів та коробів для зберігання, налагодженні та впровадженні системи та програми обліку документів, персоналі тощо. Налагоджені процеси приймання документів на зберігання,складання описів документів та справ, реєстрація відповідно в програмі управління архівом для зручного пошуку та користування потрібними документами дозволяють Український Архівній Компанії надавати послуги які відповідають всім вимогам.

Формування справ з особового складу для відділу кадрів, палітурні роботи та оформлення цих справ, складання опису справ та погодження в Державних Архівах.

Розробка та погодження  в Державних Архівах Номенклатури справ Банку.

Архівне упорядкування, Списання документації з минулими термінами зберігання, складання відповідного Акту та погодження Акту в Державних Архівах.

На вимогу і потребу наших Замовників з Енергетичного та комунального сектору  Українська Архівна Компанія реалізує проекти з цифрової трансформації. Створення електронних баз договорів, особових справ, інших документів е повсякденною роботою співробітників нашої компанії. Документи,що знаходяться на зберіганні в нашому архівосховищі можуть надаватися в користування як в оригіналі так і в виді скан-копій,що дозволяє заощаджувати час та кошти на транспортуванні оригіналів.

Комплекс робіт

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну