Страхування

Впевненість у потрібному результаті – наш справа!

Забезпечуйте своїм клієнтам найвищий рівень захисту, а ми потурбуємось
про Ваші документи!

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Вирішуємо задачі

Страхові компанії створюють в процесі своєї діяльності великі обсяги документів. Це стосується як документів загального призначення,для бухгалтерії,канцелярії,відділу кадрів,тощо так і документів специфічних для діяльності страхових компаній – договори страхування, документи по страховим випадкам, заяви страхувальників. 

Усі ці документи потребують відповідної ретельної обробки та упорядкування. Послуги які ми надаємо для наших клієнтів зі страхової галузі скеровані на оптимізацію процесів роботи та скорочення витрат наших клієнтів. Вести бізнес по-старому в умовах важких викликів для бізнесу це не на часі. Тому пошук оптимізації процесів та скорочення витрат  – нагальна потреба і Українська Архівна Компанія допоможе вирішити ці питання. 

Зберігаємо договори страхування, документи з відшкодування збитків, справи клієнтів, загальні бухгалтерські та кадрові документи.

Зовнішнє зберігання документів дозволяє заощаджувати великі кошти на організації власного архіву,системі контролю знаходження та опрацюванні документів,організації бізнес-процесу користування документацією.

Налагоджені процеси приймання документів на зберігання,складання описів документів та справ, реєстрація відповідно в програмі управління архівом для зручного пошуку та користування потрібними документами дозволяють Український Архівній Компанії надавати послуги які відповідають всім вимогам страхової галузі.

Потрібна інформація яка знаходиться в документах на зберіганні буде швидко надана за запитом і опиниться в руках відповідального спеціаліста.

Списання та знищення документів регламентовані відповідними законами та нормативними актами.  Для виконання цих процедур потрібно провести на місці роботи з документами. Цим займаються наші фахівці з багаторічним досвідом виконання цих робіт.

Архівне упорядкування, Списання документації з минулими термінами зберігання, складання відповідного Акту та погодження Акту в Державних Архівах.

Формування справ з особового складу для відділу кадрів, палітурні роботи та оформлення цих справ, складання опису справ та погодження в Державних Архівах.

Розробка та погодження  в Державних Архівах Номенклатури справ страхової компанії.

На вимогу і потребу наших Замовників зі страхового сектору  Українська Архівна Компанія реалізує проекти з цифрової трансформації. Створення електронних баз страхових договорів, особових справ, інших документів е повсякденною роботою співробітників нашої компанії. Документи,що знаходяться на зберіганні в нашому архівосховищі можуть надаватися в користування як в оригіналі так і в виді скан-копій,що дозволяє заощаджувати час та кошти на транспортуванні оригіналів.

Комплекс робіт

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну