Юридичні компанії та Аудит

Набувайте конкурентної переваги за рахунок
автоматизації та оптимізації процесу роботи з
документами!

Потрібні документи завжди під рукою!

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Вирішуємо задачі

Наразі багато компаній знаходиться під значним тиском скорочення витрат. Карантинні обмеження змінилися запровадженням військового стану та роботою в умовах ведення бойових дій в нашій країні. Багато юридичних та аудиторських компаній розташовані в бізнес-центрах центральної частини міста,що збільшує витрати на утримання офісу. Скорочення офісних площ, переміщення в інші локації потребують оптимізації процесу обробки та зберігання документів. Наші сервіси допоможуть Вам захистити Ваші інтереси та інтереси Ваших клієнтів, завжди залишатись конкурентоздатними за рахунок скорочення витрат. Досвід  Української Архівної Компанії дозволяє вирішувати будь-які завдання в сфері документообігу та архівування.

Зовнішнє зберігання документів  дозволяє заощаджувати кошти на організації власного архівосховища, придбанні стелажів та коробів для зберігання, налагодженні та впровадженні системи та програми обліку документів, персоналі тощо. Налагоджені процеси приймання документів на зберігання,складання описів документів та справ, реєстрація відповідно в програмі управління архівом для зручного пошуку та користування потрібними документами дозволяють Український Архівній Компанії надавати послуги які відповідають всім Вашим вимогам та потребам Ваших клієнтів.

За багато років діяльності наші Замовники серед юридичних та аудиторських компаній накопичують багато документації за минулі роки.  Аудиторські компанії на додачу ще і мають справу з документами своїх клієнтів і це зазвичай дуже велика кількість. 

Маємо великий досвід в проведенні процедур списання та знищення Ваших документів та документів ваших клієнтів. Формування справ з особового складу для відділу кадрів, палітурні роботи та оформлення цих справ, складання опису справ та Акту про виділення до Знищення, погодження в Державних Архівах.

Юридичні та аудиторські компанії зазвичай супроводжують своїх клієнтів при процедурах ліквідації та реорганізації.  При виконанні цих процедур завжди постане питання зняття юридичної особи клієнта  з обліку державним реєстратором.

Процедура ліквідації юридичної особи передбачає отримання архівної довідки від Державного Архіву за місцем реєстрації. Архівна довідка видається при проведенні процедур впорядкування документів та в першу чергу впорядкування справ з особового складу та погодження Опису справ з особового складу. Таким чином,держава переконується,що документи які повинні зберігатися 75 років,упорядковані відповідним чином і передані до зберігання до Державного трудового архіву, архівному підрозділу райради чи правонаступнику юридичної особи. 

Українська Архівна Компанія також  зберігає  документи після ліквідації підприємств та надає довідки для Пенсійного Фонду.

Комплекс робіт

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну