Обробка програми лояльності

Обробка програми лояльності

Щомісяця обробляємо більш 40 000 анкет програм
лояльності!
Гарантовані швидкість та якість баз персональних даних
Зв’язатися

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Комплекс робіт

Українська Архівна Компанія вирішує «під ключ» завдання збору та обробки маркетингової інформації програм лояльності торгових мереж та будь-яких інших підприємств, які збирають персональні дані своїх клієнтів.

Ми забезпечуємо збір анкет та документів для обробки та введення даних за будь-якою кількістю точок збору та на будь-якій території. Партії анкет потрапляють до нас протягом двох днів!

Здійснюємо централізоване приймання партій анкет у нашому архівосховищі. Перевіряємо комплектність партій, терміни доставки, складаємо реєстр та отриманих партій анкет. За потреби ми зв’язуємося з точками збору для перевірки надсилання партії. Клієнти одержують реєстри.

Оператори введення даних створюють бази по заздалегідь визначеним полям, які мають бути вилучені з анкет. Працюємо лише зі своїми штатними операторами! Постійний контроль за коректністю введення даних. Введення даних здійснюється як онлайн, так і онлайн безпосередньо в програму наших клієнтів.

Використовуємо спеціальну програму введення та обробки будь-яких типів даних. Програма дозволяє швидке введення даних як на окремому робочому місці, так і через web-інтерфейс. Експорт даних у будь-яку систему, обробка та сортування за допомогою спеціального модуля аналітики. Використання вбудованих довідників.

Використовуючи досвід обробки програм лояльності, наша компанія надає також послуги обробки маркетингових досліджень та опитувань. Великий масив даних, варіативність відповідей та об’ємні текстові …

Після проведення обробки ми пакуємо партії анкет в архівні короби. Анкети передаються до нашого архівосховища відповідно до реєстрів партій для швидкого пошуку оригіналу анкети. Надання оригіналів анкет у строк від 3 до 24 годин.

Наші клієнти одержують готову базу персональних даних в електронному вигляді для подальшої маркетингової активності.

Переваги

Приклади реалізованих проектів

Додаткова інформація

Вас також може зацікавити

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну