Банки та Фінансові компанії

Надамо широкий спектр рішень для
управління Вашими документами

Зменшуємо витрати, заощаджуємо кошти, оптимізуємо бізнес-
процеси!

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Вирішуємо задачі

Банки та фінансові установи мають справу з великими обсягами документів і щодня обробляють великі масиви інформації. Зазвичай,штат співробітників цих установ теж мае велику чисельність та потребує ретельної обробки інформації та зберігання даних.  З огляду на це вони становлять пріоритет в роботі Української Архівної Компанії

Багаторічний досвід співпраці з замовниками з банківського та фінансового сектору дозволяє нашій компанії реалізовувати масштабні проекти з переміщення великих обсягів документів до нашого архівосховища, фіксації всіх документів,а також проведенні процедур перевірки документів  за потрібними ознаками. 

Звісно,виконання обов’язкових процедур з упорядкування документів та палітурних робіт також не повинні створювати проблем для наших клієнтів. 

Приймемо на зберігання документи банку до свого архівосховища. Це значно скоротить витрати на облаштування власного архіву документів та оптимізує бізнес-процеси користування документами. За рахунок миттєвого пошуку потрібного документу в програмі нашого архівосховища,  ми швидко найдемо його згідно запиту та надамо в користування. Ви заощаджуєте на всіх етапах: приміщенні для архіву, стелажі для документів, інше обладнання, комунальні витрати, заробітна платня для персоналу та час пошуку.

Формування справ з особового складу для відділу кадрів, палітурні роботи та оформлення цих справ, складання опису справ та погодження в Державних Архівах.

Розробка та погодження  в Державних Архівах Номенклатури справ Банку.

Архівне упорядкування, Списання документації з минулими термінами зберігання, складання відповідного Акту та погодження Акту в Державних Архівах.

На вимогу і потребу наших Замовників з Банківського та Фінансового сектору Українська Архівна Компанія реалізує проекти з цифрової трансформації. Створення електронних баз договорів, особових справ, інших документів е повсякденною роботою співробітників нашої компанії. Документи,що знаходяться на зберіганні в нашому архівосховищі можуть надаватися в користування як в оригіналі так і в виді скан-копій,що дозволяє заощаджувати час та кошти на транспортуванні оригіналів.

Комплекс робіт

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну