Проєктування, Інжиніринг та Будівництво

Дозвольте Вашим проектам рухатись вперед з
повним спектром паперових та цифрових рішень
від УАК!

Рішення для проєктування, інжиніринг та будівництво

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Вирішуємо задачі

Великі проекти які відбуваються в різних місцях,з численними підрядниками,в різноманітних умовах. Це все створює зазвичай великі обсяги документації всіх видів та форматів. Численні співробітники які потребують доступу до цих документів з самих різноманітних куточків. Українська Архівна Компанія працює вже 14 років з нашими Замовниками з сектору Проектування,Будівництва та Інжинірингу. Ми надаємо рішення які дозволяють заощаджувати великі кошти, отримувати всю потрібну документацію в потрібний час та оптимізувати бізнес-процеси. Ми маємо досвід, технологію та інфраструктуру для того,щоб вирішувати ці завдання.

Зовнішнє зберігання документів  дозволяє заощаджувати кошти на організації власного архівосховища, придбанні стелажів та коробів для зберігання, налагодженні та впровадженні системи та програми обліку документів, персоналі тощо. Налагоджені процеси приймання документів на зберігання,складання описів документів та справ, реєстрація відповідно в програмі управління архівом для зручного пошуку та користування потрібними документами дозволяють Український Архівній Компанії надавати послуги які відповідають всім вимогам.

За багато років діяльності наші Замовники з сектору Будівництва та Проектування накопичують багато документації за минулі роки і виконані проекти що мае бути списана та знищена.

Маємо великий досвід в проведенні процедур списання та знищення відповідних документів. Формування справ з особового складу для відділу кадрів, палітурні роботи та оформлення цих справ, складання опису справ та Акту про виділення до Знищення, погодження в Державних Архівах.

Розробляємо  та погоджуємо  в Державних Архівах Номенклатури справ великих компаній.

На вимогу і потребу наших Замовників з проектного,інжинірингового та будівельного  сектору  Українська Архівна Компанія реалізує проекти з цифрової трансформації. Створення електронних баз договорів, особових справ, проектно-дозвільної документації  е повсякденною роботою співробітників нашої компанії. 

З окремих документів створимо цілісні електронні архіви документів. Документи,що знаходяться на зберіганні в нашому архівосховищі також можуть надаватися в користування як в оригіналі так і в виді скан-копій,що дозволяє заощаджувати час та кошти на транспортуванні оригіналів.

Комплекс робіт

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну