Реалізовані проєкти

ДОЧІРНЯ КОМПАНІЯ «ГАЗ УКРАЇНИ» НАК «НАФТОГАЗ
УКРАЇНИ»
Державна компанія України з видобутку, транспортування та переробки
нафти та природного газу

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  Компанія Газ України приймає та зберігає документи всіх своїх дочірніх підприємств. В зв’язку з цим обсяги наявних документів дуже великі . Ці документи потребують відповідної обробки, формування та оформлення згідно вимог чинного законодавства,проведення всіх потрібних процедур.
  Крім того,такі великі обсяги документів вимагають відповідного зберігання,а також організації користування цими документами.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  Починаючи з 2016р. УАК обслуговує Газ України в сфері архівної справи. Забезпечуємо стабільно відмінну якість архівних послуг,підтверджену погодженнями документів в Центральному Державному архіві вищих органів влади та управління України.
  Архівісти УАК проводять упорядкування документів тривалого та постійного зберігання, формують та оформлюють справи та погоджують описи справ. Також оброблюються справи з особового складу. Складаються Акти про виділення до знищення документів з минулими термінами зберігання. На протязі багатьох років наші фахівці підтверджують свою кваліфікацію,обробляючи документи всіх рівнів складності.
  Після опрацювання документи сортуються відповідно до потрібних ознак та упаковуються в архівні короби. Складаються реєстри та описи справ та документів в коробах. Готові архівні короби з документами відвантажуються до архівосховища УАК. Там вони проходять реєстрацію в програмі обліку документів та розміщуються для подальшого зберігання та користування при потребі.
  Послуги продовжують надаватись

 • ВИГОДА

  Упорядкування документів згідно чинного законодавства.

  Списання та знищення масивів документів.

  Погоджені описи та акти в Державному архіві.

  Зменшення обсягів документів що зберігаються.

  Скорочення витрат на зберігання.

  Скорочення витрат на користування

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну