Реалізовані проєкти

Національне Агентство з питань Запобігання
Корупції
Ми будуємо доброчесну владу та справедливе суспільство

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  PROZORRO
  Палітурні роботи код ДК 021:2015 79970000-4 Видавничі послуги
  1. Палітурні роботи з переплетення та оправлення справ довготривалого зберігання (1300 справ) разом з витратними матеріалами виконуються з використанням затверджених методик та матеріалів з дотриманням всіх вимог безпеки і збереження книг довготривалого зберігання.
  2. Для проведення робіт з оправлення повинен використовуватися клей, який відповідає підвищеним вимогам щодо стійкості, антисептики та нешкідливості, а головне, не руйнує папір.
  3. Всі елементи повинні бути скріплені клеєм на водній основі (ПВА) із спеціальними добавками – пластифікаторами.
  4. Для скріплення листів у блок потрібно застосовувати бавовняні нитки № 10.
  5. Для проклеювання корінця книг необхідно використовувати коленкор (палітурний матеріал на тканинній основі зі спеціальним покривним шаром).
  6. Палітурний картон повинен відповідати ТУ У 17.1-31812534-033:2014; завтовшки не менше 2 мм; бути ущільненим (не пухким), досить пластичним, без складок, зморшок і плям; повинен мати гладку, рівну поверхню, яка при зволоженні клеєм і наступною сушкою не повинна деформуватися. Волокна картону повинні проходити вздовж довгої сторони обкладинки виробу.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  Один з багатьох проектів з палітурних робіт які наші фахівці виконують постійно. Штатними палітурниками наша компанія в змозі обробляти близько 2 000 справ на місяць. При залученні додаткових фахівців на контракті ця кількість може зростати вдвічі.

  Окремо треба зауважити,що всі палітурники і ті,які працюють в нашому штаті постійно і ті, яких ми залучаємо на контракт, мають багаторічний досвід роботи в нашій компанії і забезпечують найвищу якість виконання палітурних робіт.
  Таким чином, ми бачимо,що в даному випадку кількість справ для опрацювання (1300) дозволяє спокійно виконувати роботи по проекту власними силами без залучення сторонніх фахівців. Окрім того,специфіка проекту полягає в тому,що замовник здійснював оцифровку всіх справ і був в змозі надавати для обробки справи в кількості не більш ніж для обробки двома фахівцями одночасно.
  Протягом календарного місяця ці роботи були успішно виконані відповідно до технічних вимог.

 • ВИГОДА

  НАЗК виконало передбачені законодавством процедури.

  Роботи виконані швидко і кваліфіковано.

  Економія коштів.

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну