Реалізовані проєкти

Олександрівська Клінічна Лікарня м. Києва
Заклад охорони здоров'я, пам'ятка архітектури, історії та культури

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  PROZORRO
  Послуги з улаштування архіву Олександрівської клінічної лікарні м. Києва за 2003- 2009 роки, надалі – Послуги, що включають в себе:
  1. визначення науково-практичної цінності документів шляхом проведення експертизи цінності документів з метою відбору їх на постійне (документи Національного архівного фонду) та довгострокове зберігання (75 років), а також справ, що не підлягають подальшому зберіганню;
  2. написання передмови (історичної довідки) фонду установи, складання описів справ;
  3. формування та оформлення справ з особового складу та справ постійного терміну зберігання 620 справ;
  4. погодження описів справ постійного зберігання, з особового складу, історичної довідки та акту про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ.
  5. складання акту про вилучення для знищення документів, що не підлягають подальшому зберіганню за 2003-2009 роки 25 000 справ;
  6. виконання палітурних робіт;
  7. оформлення супровідних документів (наказ про створення ЕК, протокол ЕК, лист в Державний архів тощо.)
  Всі документи проходять затвердження в Державному архіві м. Києва.
  Роботи мають виконувати спеціалізовані фахівці з відповідно профільною освітою (документознавець) та досвідом роботи в закладах охорони здоров’я та в державних установах з документами Національного архівного фонду.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  Після перемоги з найкращою ціновою пропозицією на електронних торгах Українська Архівна Компанія уклала договір з Олександрівською лікарнею на виконання робіт зазначених в технічному завданні до тендеру.
  Як ми бачимо із оголошення торгів та вимог, проведення архівного упорядкування в установах такого рівня повинно передбачати наявність фахівців з досвідом обробки документів Національного Архівного Фонду. А також з досвідом роботи в закладах охорони здоров’я.
  На вимогу технічного завдання наші фахівці сформували 620 справ з особового складу та з основної діяльності. Ці справи були належним чином оформлені, виконані палітурні роботи та складені описи справ з особового складу та справ тривалого зберігання.
  Також була проведена експертиза цінності документів тимчасового терміну зберігання в кількості 25 000 справ. Складено Акт про вилучення для знищення документів, що не підлягають подальшому зберіганню за 2003-2009 роки;
  Описи та акт були погоджені в Державному Архіві м. Києва.

 • ВИГОДА

  Лікарня виконала передбачені законодавством процедури.

  Роботи виконані швидко і кваліфіковано.

  Економія коштів

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну