Реалізовані проєкти

ПАТ СОЛДІ і КО
Спеціалізується на постачаннях кріпильних виробів, будівельної хімії
власного виробництва та виробництва відомих світових фірм

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  Приватне акціонерне товариство “СОЛДІ І КО” – це виробничо-комерційне підприємство, яке засноване в 1995 році і спеціалізується на поставках кріпильних виробів, будівельної хімії власного виробництва та виробництва відомих світових фірм.
  Документи які створюються на підприємстві охоплюють всі сторони комерційної діяльності та повинні зберігатись і обліковуватись у відповідності з чинним законодавством. Також підприємство зацікавлено в періодичному наведенні ладу с великою кількістю паперових документів,їх сортуванню, пакуванню для зберігання в архівні короби та створенні описів та каталогізації цих документів.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  З 2016 р. Українська Архівна Компанія проводить на підприємстві регулярні роботи з розбору та каталогізації документів підприємства. Архівісти нашої компанії разом з помічниками виїжджають на підприємство та починають опрацьовувати документи які накопичились за минулий період.
  УАК надає архівні короба в які наші фахівці упаковують наявні після розбору документи. Складаються реєстри та описи цих документів за потрібними ознаками. Документи пакуються в хронологічному порядку.
  На додачу до цих робіт проводяться звичайні роботи з архівної обробки документів,списанні та знищенні документів та погодження потрібних описів та актів в державних архівах.

 • ВИГОДА

  Наведення ладу у документації та погодження в Державних Архівах.

  Наявність всіх описів документів по підприємству.

  Скорочення витрат на подальше користування документами.

  Знищення зайвих масивів документів

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну