Реалізовані проєкти

СМІК мережа магазинів та центральний офіс.
Унікальна міжнародна мережа дитячих універмагів, що пропонує широкий
асортимент

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  СМІК є міжнародна роздрібна мережа дитячих магазинів.
  Для успішної роботи на ринку роздрібної торгівлі надзвичайно важливо знати свого покупця та постійно контактувати з базою покупців щодо різноманітних акцій, подій та нових товарів. Для цього служать програми лояльності які розробляють торгівельні мережі. А для ефективної роботи таких програм лояльності потрібні персональні дані, яки збираються шляхом заповнення кліентских анкет та опитувань.
  Ці дані повинні в оцифрованому вигляді потрапляти в бази замовника для подальшої роботи з нею. Завдання сканування анкет та перенесення рукописних даних з анкети в електронну базу е відповідальним та трудомістким завданням. А якщо зауважити,що таких анкет збирається тільки в межах однієї мережі багато десятків тисяч на протязі місяця то зрозуміло, що для цього потрібна наявність відповідного обладнання та операторів воду даних,які в змозі обробляти великі масиви інформації.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  З 2016 року УАК е постачальником послуг обробки та оцифрування анкет і надання персональних даних покупців в електронному вигляді для подальшого використання.
  Ми збираємо заповнені паперові анкети програми лояльності з усіх магазинів мережі по всій Україні та консолідовано отримуємо їх в офісі обробки даних.
  Усі анкети повинні пройти процедуру приймання де вони будуть ретельно перераховані та отримані дані надаються замовнику для звірки з даними від магазинів.
  Після приймання анкети відправляються до станції сканування де вони скануються і перетворюються на скан-копії. Створюються єдина база скан-копій паперових анкет яка буде завжди доступна для перевірки даних.
  Після проходження сканування анкети розподіляються між операторами введення даних які переносять рукописні дані з анкети в підготовлену електронну базу. Після заповнення ця база підлягає перевірці на коректність формату та даних.
  Паперові анкети після обробки пакуються в архівні короба, оснащаються штих-кодом,реєструються в системі та розміщаються в архівосховищі для подальшого зберігання.
  Послуги продовжують надаватись.

 • ВИГОДА

  Отримання перевірених даних для подальшої обробки в програмі лояльності.

  Швидкість введення даних та обробки.

  Скорочення витрат на організацію процесу отримання даних.

  Надійне зберігання оригіналів анкет згідно закону про захист персональних даних.

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну