Реалізовані проєкти

Управління охорони здоров’я Святошинської
районної в місті Києві державної адміністрації
Основним завданням сектору є забезпечення реалізації державної політики
в сфері охорони здоров’я в Святошинському районі м. Києва

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  PROZORRO
  Найменування предмета закупівлі: ДК 021:2015 92510000-9 Послуги бібліотек і архівів (Архівні послуги)
  Предмет робіт: ДК 021:2015 92510000-9 Послуги бібліотек і архівів (Архівні послуги), а саме проведення експертизи цінності документів,науково-технічне впорядкування документів, складання описів справ постійного зберігання та особового складу, акта про виділення до знищення документів і справ, оправлення справ, затвердження описів справ та акта про виділення до знищення документів ЕПК Держархіву м. Києва
  Кваліфікаційні критерії до Учасників відповідно до документації та інформацію про спосіб їх документального підтвердження відповідності учасників встановленим згідно вимог замовника.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  Після перемоги з найкращою ціновою пропозицією на електронних торгах Українська Архівна Компанія уклала договір з Управлінням Охорони Здоров’я Святошинської районної адміністрації м. Києва на виконання робіт зазначених в технічному завданні до тендеру.
  Як зажди при виконанні робіт на замовлення державного сектору, багато уваги приділяється кваліфікації фахівців архівістів,яки повинні мати навички обробляння документів Національного Архівного Фонду
  На вимогу технічного завдання наші фахівці сформували відповідну кількість справ з особового складу та з основної діяльності. Ці справи були належним чином оформлені, виконані палітурні роботи та складені описи справ з особового складу та справ тривалого зберігання.
  Також була проведена експертиза цінності документів тимчасового терміну зберігання. Складено Акт про вилучення для знищення документів, що не підлягають подальшому зберіганню.
  Описи та акт були погоджені в Державному Архіві м. Києва

 • ВИГОДА

  Установа виконала передбачені законодавством процедури.

  Роботи виконані швидко і кваліфіковано.

  Економія коштів.

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну