Реалізовані проєкти

Міністерство Юстиції України
Державний орган виконавчої влади України, діяльність якого
спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  PROZORRO
  Послуги з науково-технічної обробки документів Мін’юсту постійного строку зберігання, 79990000-0, різні послуги,пов’язані з діловою сферою, ДК 021:2015
  Складання планів упорядкування документів і справ. 1 Проведення експертизи цінності документів. Поаркушний перегляд та звірка наявності документів постійного зберігання та додатків до них. 2 Складання заголовків 1750 Складання заголовків. 3 Редагування заголовків справ з частковим переглядом справ. 1750 Редагування заголовків справ з частковим переглядом справ.
  4 Оформлення обкладинок справ. 1750 Прошивка на 4 протоколи суворими нитками. Жорстка обкладинка. Оклеювання торця справи ледерином (бумвінілом). 5 Вклеювання засвідчу вальних аркушів. 1750 6 Систематизація справ усередині фондів. 1750 Формування та оформлення справ відповідно до вимог «Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях» затверджених наказом Міністерства юстиції України № 1000/5 від 18.06.2015р. (далі – Правила) 7 Ставлення архівних шифрів на обкладинках справ з поставленням 1750
  8 Складання передмов до описів фондів. 9 Оформлення описів. 1Складання описів справ постійного зберігання та справ з кадрових питань (особового складу), передмов до описів, історичної довідки відповідно до вимог Правил. Погодження описів справ постійного зберігання з ЕПК Центрального державного архіву вищих органів влади та управляння України. 10 Складання актів про виділення до знищення тих документів і справ,які не підлягають зберіганню. 150 Складання актів про виділення до знищення тих документів і справ, які не підлягають зберіганню.11 Приймання-здавання справ після завершення робіт з упорядкування документів і справ.1750 Приймання-здавання справ після завершення робіт з упорядкування документів і справ.12 Складання актів про завершення упорядкування документів і справ. 1 Складання актів про завершення упорядкування документів і справ. 13 Передрук опису, акта. 250 Передрук опису, акта.
  14 Затвердження та погодження опису та акта про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, з ЕПК Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України. 1 Затвердження та погодження опису та акта про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, з ЕПК Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України.
  15 Проведення палітурних та картонажних робіт. 1750

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  Для Вашого розуміння ми навели типове технічне завдання до тендеру с Архівної обробки документів. Це тільки опис того,що треба зробити без кваліфікаційних умов. Як ми бачимо,рівень кваліфікації фахівців повинен відповідати вимогам Замовника.
  Для виконання такого обьему робіт знадобилася команда зі старшого архівіста, двох архівістів,двох помічників архівіста та двох палітурників. Потрібно звернути увагу також на те,що окрім виконання робіт з формування та оформлення справ, при виконанні таких робіт треба складати декілька документів з погодженням їх в Державних Архівах. Це дуже відповідальна робота, яка потребує відповідної кваліфікації.

 • ВИГОДА

  Міністерство Юстиції виконало передбачені законодавством процедури.

  Роботи виконані швидко і кваліфіковано.

  Економія коштів.

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну