Складання опису та реєстрація документів в програмі нашого архіву

Складання опису та реєстрація документів в програмі нашого архіву

Ретельний опис документів на зберігання для
швидкого пошуку!
Сучасна програма обліку та управління архівосховищем!
Зробити запит

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Комплекс робіт

Під час прийому на зберігання, короби та їх вміст реєструються в спеціальній програмі електронного архіву. У програму вноситься найменування замовника, дата та термін розміщення, дані з опису та фактичне місце розміщення кожного короба.

За внесеними даними надалі організовується процес пошуку необхідних замовнику документів або відбираються на знищення документи, термін зберігання яких закінчився.

На кожен короб та за вимогою замовника на кожну папку та документ наноситься ідентифікуючий штрих-код, що відповідає опису

Спеціалізоване програмне забезпечення від провідного американського розробника компанії O’Neil для керування складом-архівом відіграє вагому роль в наданні послуг зберігання документів.

За допомогою програмного продукту розгорнутому на наших серверах, Українська Архівна Компанія мае змогу надавати нашим Замовникам послуги самого високого ґатунку та відповідає найсучаснішим вимогам. Миттєвий пошук потрібних документів за багатьма ознаками, адресна система зберігання, трекінг документів в дорозі чи зчитування сторонніх штрих-кодів для спрощення приймання – все це працює для максимального комфорту наших клієнтів.

Переваги

Приклади реалізованих проектів

Додаткова інформація

Вас також може зацікавити

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну