Медицина

Працюємо як з державними та з
приватними медичними закладами!

Наші клієнти – провідні клініки та заклади охорони здоров’я!

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.

Вирішуємо задачі

За останні роки галузь медицини набула великого  значення як для економіки країни загалом так і для діяльності Української Архівної Компанії зокрема.  Ми надаємо послуги та виконуємо роботи пов’язані з документами як державних та муніципальних закладів та установ охорони здоров’я  так і приватних медичних клінік та практик.

В процесі діяльності таких установ генеруються великі обсяги документів,пов’язаних як з фіксацією даних пацієнтів,виконанням умов ліцензування  діяльності  так і з обліком робітників,тощо. Ми керуємо процесами скорочення витрат та наданні потрібної інформації в реальному часі на базі прозорих показників. 

Великі обсяги документів потребують оптимізації процесів всіх підрозділів та на всіх рівнях. Скорочення обьему документів за рахунок списання та знищення,скорочення обсягів документів які зберігаються, скорочення витрат на зберігання та користування документами, трансформація паперових документів в електронні дані та впровадження використання електронних платформ роботи з документами.

Приймемо на зберігання документи мед закладу до свого архівосховища. Це значно скоротить витрати на облаштування власного архіву документів та оптимізує бізнес-процеси користування документами. За рахунок миттєвого пошуку потрібного документу в програмі нашого архівосховища,  ми швидко найдемо його згідно запиту та надамо в користування. Ви заощаджуєте на всіх етапах: приміщенні для архіву, стелажі для документів, інше обладнання, комунальні витрати, заробітна платня для персоналу та час пошуку.

Ваші документи будуть надійно упаковані в акуратні архівні короби, штрихокодовані, зареєстровані в програмі обліку та керування архівом,розташовані на стелажах в  захищеному архівосховищі. 

Формування справ з особового складу для відділу кадрів, палітурні роботи та оформлення цих справ, складання опису справ та погодження в Державних Архівах.

Розробка та погодження  в Державних Архівах Номенклатури справ закладу.

Архівне упорядкування, Списання документації з минулими термінами зберігання, складання відповідного Акту та погодження Акту в Державних Архівах.

На вимогу і потребу наших Замовників з медичного сектору  Українська Архівна Компанія реалізує проекти з цифрової трансформації. Створення електронних баз медичних карток, особових справ, інших документів е повсякденною роботою співробітників нашої компанії. Документи,що знаходяться на зберіганні в нашому архівосховищі можуть надаватися в користування як в оригіналі так і в виді скан-копій,що дозволяє заощаджувати час та кошти на транспортуванні оригіналів.

Комплекс робіт

Запросити консультацію

Більше інформації ви можете отримати, якщо залишите заявку або зв'яжетесь з нами за контактами.

(044) 207 43 32

Залишити заявку

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


    Дякуємо!

    Вашу заявку успішно відправлено!

    На головну