Реалізовані проєкти

Будівельна група компаній СТОЛИЦЯ
Компанія реалізовує проекти на ринку столичної нерухомості з 2003 року,
заробивши за цей час надійну репутацію в будівництві

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  Група будівельних компаній Столиця є одним з найбільших забудовників України. В процесі своєї діяльності компанії групи створювали величезні обсяги документації всіх типів. Таким чином, на певний період часу виникла потреба наведення ладу у документації, списанні та знищенні документів з минулими термінами зберігання, приведенні в порядок документів з особового складу та організація зберігання документів групи.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  Як завжди буває при подібних комплексних проектах, УАК починає з опрацювання наявних документів та упорядкування документів відповідно до діючих норм законодавства. Поступово, компанія за компанією групи, архівісти УАК проводили архівну обробку,а саме – формували справи з особового складу та тривалого зберігання, складали та погоджували описи цих справ в Державних архівах, складали акти на знищення документів з минулими термінами зберігання і також погоджували їх в Державних архівах, сформовані справи оформлювалися відповідним чином.
  Після проведення архівної обробки документів,ті документи,що залишилися в наявності були відсортовані та упаковані в архівні короби. Були складені реєстри та описи документів в цих коробах, штрихкодовані короби та окремі справи. Готові архівні короби були відвантажені до архівосховища УАК, де були розміщенні на довготривале зберігання. Таким чином, група компаній заощадила великі кошти на організацію зберігання та користування документами.
  Послуги продовжують надаватись.

 • ВИГОДА

  Скорочення витрат на зберігання документів.

  Оптимізація масиву документів що зберігаються.

  Наведення ладу у документації та погодження в Державних Архівах.

  Наявність всіх описів документів по всіх підприємствах холдингу.

  Скорочення витрат на подальше користування документами.

  Знищення зайвих масивів документів.

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну