Реалізовані проєкти

Нафтогаз / Акціонерне товариство
«Укргазвидобування»
Акціонерне товариство, державне підприємство, найбільша газовидобувна
компанія у Центральній і Східній Європі

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  PROZORRO
  92510000-9 Послуги бібліотек та архівів (послуга науково-технічного опрацювання та архівування документів за 2014-2017 рр.)
  Проведення науково-технічної експертизи документів та систематизації справ постійного зберігання (НАФ), з кадрових питань (особового складу) та тривалого( понад 10 років) зберігання: 500/5000 справ. Проведення експертизи практичної та наукової цінності документів з поаркушним переглядом. Проведення експертизи практичної та наукової цінності документів без поаркушного перегляду. Формування справ із документів. Систематизація аркушів у справах за датами, типом та (або) алфавітом. Систематизація справ у середині фонду. Редагування заголовків справ тощо.
  Палітурна обробка справ постійного зберігання (НАФ), з кадрових питань (особового складу), тривалого зберігання ( понад 10 років) та їхнє оформлення (матеріали виконавця) :500 справ Палітурна обробка справ. Розброшурування справ, вилучення скріпок. Нумерація аркушів у справах. Вклеювання титульних і засвідчу вальних написів. Оформлення обкладинок справ. Прославлення архівних шифрів на обкладинці справ з проставлянням штемпелів.
  Складання та оформлення описів справ постійного зберігання, тривалого ( понад 10 років) зберігання та з кадрових питань (особового складу): 3 описи Складання описів справ постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу) Оформлення описів.
  Складання передмови/історичної довідки 2 передмови 1 довідка.
  Складання акта про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ:1 акт (300 позицій) Складання акта Оформлення акта.
  Складання Номенклатури справ 1800 позицій.
  Погодження описів справ та акта про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ з ЦДАВО України документів з питань організації діловодства і архівної справи:3 описи (500ст. пису),1 акт (300 позицій) описів справ акта про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  Після перемоги в процедурі тендерної закупівлі Українська Архівна Компанія уклала договір з АТ Укргазвидобування на проведення робіт з упорядкування документів,зазначених в технічному завданні до тендеру та в потрібних обьемах.
  Наші штатні фахівці з палітурних робіт виконали в строк та з потрібною якістю роботи з оформлення загалом 500 справ підвищеної складності. Звертає на себе увагу також те,що згідно тендерної документації УАК надала докази досвіду виконання аналогічних робіт не менш 5 років та наявність відповідних фахівців в штаті компанії.

 • ВИГОДА

  АТ Укргазвидобування виконало передбачені законодавством процедури.

  Сформовані справи.

  Складено та погоджено.

  Номенклатуру справ підприємства.

  Роботи виконані швидко і кваліфіковано.

  Економія коштів

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну