Реалізовані проєкти

Представництво Іноземного банку
Установа, яка представляє інтереси іноземного суб'єкта господарської
діяльності в Україні

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  На час початку співпраці з УАК представництво великого іноземного банку тримало архів своїх документів у великому логістичному комплексі та мало досвід зовнішнього зберігання документів.
  Але рівень сервісу та завелика вартість надаваних послуг спонукали Замовника розглядати інші шляхи вирішення питання аутсорсінгу зберігання документів.
  Крім того, ніхто був не в змозі надати комплексні архівні послуги з упорядкування документів, розробки номенклатури справ та палітурних робіт, що повинно обов’язково виконуватись згідно з чинним законодавством та нормативно-правових документів.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  Представництво Банку звернулось до Української Архівної Компанії з пропозицією організувати переміщення всього архіву зберігавшихся документів до архівосховища УАК з одночасним сортуванням та виділенням документів з минулими термінами зберігання до знищення.
  Попередньо пропрацювавши з електронними описами наявних на зберіганні документів, наші фахівці вже завчасно поставили на контроль документи що переміщувалися. Щотижня ми приймали до двох вантажівок з документами, які відразу сортувалися через сканування наявних штих-кодів. Загалом було перевезено близько 19 вантажівок з наявним архівом документів.
  Завдяки наявності спеціалізованої програми управління та обліку архівом, ми могли швидко зчитувати наявні штрих-коди та сортувати документи за термінами зберігання. Частина документів відразу відокремлювалась та відправлялась на нищення. Інша частина реєструвалась в програмі обліку архівосховища та розміщувалась на відповідних місцях. Таким чином, за короткий час було здійснено переміщення та приймання на зберігання всього масиву документів.
  Паралельно з прийманням документів на зберігання фахівці УАК працювали з документами банку для проведення списання та архівації документів офісі. Були сформовані справи з особового складу згідно вимог законодавства та архівного підрозділу Національного Банку. Також виконані роботи по формуванню справ тривалого зберігання. Великий обьем палітурних робіт також.

 • ВИГОДА

  Скорочення витрат на зберігання документів.

  Оптимізація масиву документів що зберігаються.

  Наведення ладу у документації та погодження в Державних Архівах.

  Розробка та затвердження Номенклатури Справ банку.

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну