Реалізовані проєкти

Страхова компанія ПЗУ Україна
Одна з найбільших страхових компаній в Центральній та Східній Європі

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  Відома страхова компанія ПЗУ Україна є одним з лідерів страхового ринку України і налічує більш ніж 100 офісів та більше 1000 партнерів та агентів з продажу страхових полісів. Відповідно до такої великої мережі генерується і кількість документів компанії.
  З самого початку своєї роботи в Україні ПЗУ Україна організувала позаофісне зберігання своїх документів у відповідності до бізнес-процесів центрального офісу компанії. Це дозволяє заощаджувати не тільки витрати приміщення для зберігання,а ї оптимізовувати процеси роботи з документами.
  Після деякого проміжку часу компанія зрозуміла,що діючий підрядник з надання послуг зберігання більше не відповідає вимогам співвідношення ціна-якість і ПЗУ почала шукати альтернативу.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  Починаючи з 2019 р. Українська Архівна Компанія надає ПЗУ Україна послуги зберігання документів. Співвідношення ціна-якість послуг які надає компанія, а також комплексність послуг з архівної обробки та упорядкування документів е унікальними на ринку України і задовольняють будь-як потреби.
  В рамках одного спільного акаунту для ПЗУ було відокремлено 3 підрозділи які здають свої документи на зберігання та відповідно здійснюється окремий облік по цім підрозділам,що дозволяє замовнику керувати своїми бюджетами та мати завжди потрібну інформацію у відповідності до потреб кожного підрозділу. При пакуванні документів в архівні короби, внутрішні замовники самі складають описи документів в коробах,а УАК при прийманні документів на зберігання перевіряє вміст коробів на наявність розбіжностей зі складеними описами.
  Документи розміщуються в архівосховищі УАК, де вони і зберігаються і при потребі надаються замовнику в користування. Облік документів відбувається в спеціалізованій програмі керування архівом.
  Послуги продовжують надаватись.

 • ВИГОДА

  Скорочення витрат на зберігання документів.

  Скорочення витрат на користування документами.

  Завжди швидкий пошук потрібного документу в архіві.

  Економія робочого часу працівників компанії-замовника.

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну