Реалізовані проєкти

Група компаній К.А.Н. Девелопмент.
Девелоперська компанія, яка очолює групу підприємств-партнерів, що
беруть участь у реалізації проектів нерухомості різних масштабів і рівнів
складності

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  Будівельні компанії групи К.А.Н. реалізують великі обсяги проектів з будівництва в житловому та комерційному секторі. За час багатолітньої праці на ринку будівництва нерухомості в численних компаніях групи накопичувались великі оьеми документації всіх видів. Це і бухгалтерська і кадрова документація, документація з основної діяльності, проктно-дозвільна документація.
  На початку співробітництва з УАК стояла задача наведення ладу з наявної документаціей в компаніях групи, упорядкування документів за багато років та приведення цієї документації у відповідність з нормами чинного законодавства.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  Почавши співпрацю та отримавши таке завдання, УАК розпочала з експертизи цінності документів,що означало визначання термінів зберігання згідно законодавства окремих видів документів.
  В першу чергу були упорядковані документи з особового складу ( кадрових питань),сформовані справи та складені описи справ з особового складу. Також були сформовані справи документів тривалого терміну зберігання та складені відповідні описи.
  По всіх компаніях групи були відокремлені документи з минулими термінами зберігання та складені відповідні акти на вилучення до знищення.
  За результатами роботи у компаніях групи складені описи та акти були погоджені в Державних Архівах. Після цього документи з минулими термінами зберігання було можливо знищіти.
  Після того як масив документів за багато років було оброблено та систематизовано в подальшому УАК проводить регулярно такі роботи з періодичністю раз на рік та списує документи з минулими термінами зберігання по всім компаніям групи.

 • ВИГОДА

  Оптимізація масиву документів що зберігаються.

  Наведення ладу у документації та погодження в Державних Архівах.

  Наявність всіх описів документів по всіх підприємствах холдингу.

  Скорочення витрат на подальше користування документами.

  Знищення зайвих масивів документів

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну