Реалізовані проєкти

АДІДАС мережа магазинів та центральний офіс.
Компанія з виробництва спортивного одягу, взуття та аксесуарів

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  Мережа магазинів міжнародної компанії АДІДАС в процесі своєї роботи створює великий обсяг документів. Це в першу чергу документи приймання та розподілу товару всередині мережі,інші документи бухгалтерського обліку. Але в зв’язку зі специфікою роботи торгівельної мережі,також багато документів з особового складу продавців,співробітників компанії.
  Оптимізація бізнес-процесу та скорочення витрат на обробку та зберігання архіву документів це ті завдання які були поставлені перед Українською Архівною Компанією.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  Починаючи з 2010 року Українська Архівна Компанія е постачальником послуг і партнером компанії Адідас в Україні.
  В зв’язку з великою чисельністю продавців мережі, щорічно архівісти нашої компанії проводять роботи в відділі кадрів по формуванню особових справ працівників. З відібраних документів формуються справи, створюється опис справ та погоджується в державному архіві. Таким чином,документи співробітників компанії знаходяться завжди в упорядкованому згідно чинного законодавства виді, скорочують витрати на роботу з цими документами та на їх зберігання.
  Раз на 4-5 років архівісти нашої компанії проводять комплекс робіт з архівного упорядкування всіх документів компанії та списанні документів з минулими термінами зберігання. За результатами роботи складається Акт про списання,який також проходить погодження в державному архіві. Після погодження Акту документи компанії можуть бути знищені.
  Задля скорочення витрат нашого замовника УАК організує процес збирання, отримання,перевірки та зберігання документів. Щомісяця ми отримуємо документи з різних відокремлених підрозділів клієнта та віддалених магазинів. Ці документи вивозяться також нашим транспортом з центрального офісу Адідас до нашого архіву,де проходять процедуру приймання та пакування в архівні короби.
  Після реєстрації в програмі керування архівом та штрих-кодування документи зберігаються в архівосховищі УАК, що дозволяє заощаджувати великі кошти на зберігання та роботу з цими документами в подальшому.
  Таким чином, на протязі вже більш ніж 13 років УАК працює з декількома відділами компанії Адідас в Україні. Це бухгалтерія, відділ кадрів, роздрібний відділ магазинів та маркетинг.
  Послуги продовжують надаватись.

 • ВИГОДА

  Скорочення витрат на зберігання документів.

  Завжди швидкий пошук потрібного документу в архіві.

  Своєчасне списання та знищення документів згідно законодавства.

  Зменшення наявного документообігу в відділі кадрів.

  Погоджені акти та описи в держ. архівах.

  Полегшено проходження перевірок.

  Економія робочого часу працівників компанії-замовника.

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну