Реалізовані проєкти

Міжнародна аудиторська компанія BDO Україна
BDO є однією з найбільших у світі міжнародною аудиторсько-
консалтинговою мережею

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  Відома аудиторська компанія BDO Україна на протязі багатьох років обслуговує діяльність своїх численних замовників в галузі аудиту,бух обліку та консалтингу. Діяльність відбувається в декількох офісах в Дніпрі та Києві. Відповідно до специфіки бізнесу компанії, в процесі роботи накопичуються великі обсяги документів як самої компанії так і ії замовників.
  Завданням перед УАК було приведення всієї наявної документації у відповідність до вимог законодавства та скорочення витрат на зберігання документів.
  Проведення робіт з кадровою документацією, списання та знищення документів з минулими термінами зберігання, складання описів та реєстрів документів та оптимізація зберігання масиву документів.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  Відповідно до завдання, наші фахівці почали працювати в офісах BDO в Дніпрі та Києві над наявними документами. Архівісти компанії спочатку формували справи з особового складу та тривалого зберігання. Проводилася експертиза цінності наявних документів та встановлювалися терміни зберігання у відповідності до норм чинного законодавства.
  Паралельно з цим помічники архівістів складали реєстри наявних документів та сортували іх у відповідності потрібним ознакам. Були складені описи справ тривалого зберігання та особового складу, акт про вилучення до знищення документів з минулими термінами зберігання. Ці документи були погодженні в Державних архівах та залишилися у замовника. Списані документи були знищенні.
  Після проведення цих робіт вже було зрозуміло які документи повинні в подальшому зберігатись. Таким чином, було зменшено обсяги документів для зберігання,а ті документи які залишалися були акуратно сформовані та придатні для упаковки в архівні короба.
  Після упаковки наявних документів, були складені описи до кожного коробу, короби та справи були штрих кодовані та інформація про документи завантажена в програму керування архівом. Короби з документами УАК відвантажила до свого архівосховища де вони і зберігаються в подальшому. При потребі документи надаються в користування протягом одного дня.
  Послуги продовжують надаватись.

 • ВИГОДА

  Скорочення витрат на зберігання документів.

  Оптимізація масиву документів що зберігаються.

  Наведення ладу у документації та погодження в Державних Архівах.

  Наявність всіх описів документів.

  Скорочення витрат на подальше користування документами.

  Знищення зайвих масивів документів.

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну