Реалізовані проєкти

Моторно (транспортне) страхове бюро України /
МТСБУ
Компанія здійснює обов'язкове страхування цивільно-правової
відповідальності власників наземних транспортних засобів

УКРАЇНСЬКА АРХІВНА КОМПАНІЯ

Ми працюємо з документами. З 2009 р.
 • ЗАВДАННЯ

  Моторне (транспортне) страхове бюро України / МТСБУ — єдине об’єднання страховиків, які здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам. Участь страховиків у МТСБУ є умовою здійснення діяльності щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
  Обсяги документів які зберігаються в МТСБУ відповідають масштабу діяльності бюро. Страхові поліси «Зелена картка» е обов’язковим документом страхування для подорожей за межі країни.
  Зберігання документів, їх реєстр та облік, користування при потребі – це ті завдання які потрібно було вирішити для нормального функціонування установи.

 • РЕАЛІЗАЦІЯ

  З 2015 р Українська Архівна Компанія надає послуги зберігання та упорядкування документів для МТСБУ. Оптимальне співвідношення ціни та якості послуг відповідають вимогам найвибагливіших замовників, яким без сумнівів є і МТСБУ.
  З роками було визначено оптимальну періодичність забору документів на зберігання в зовнішнє архівосховище. УАК надає архівні короби зі штрих-кодами, фахівці виїжджають до замовника та проводять пакування коробів та складання опису документів які передаються на зберігання. При прийманні коробів до архівосховища проводиться сканування штрих-коду та реєстрація документів в програмі керування архівом. Після чого вони розміщуються на подальше зберігання.
  Послуги продовжують надаватись.

 • ВИГОДА

  Скорочення витрат на зберігання документів.

  Скорочення витрат на користування документами.

  Завжди швидкий пошук потрібного документу в архіві.

  Економія робочого часу працівників компанії-замовника.

Наші послуги

Безкоштовна консультація

Підписка на розсилку

Безкоштовна консультація


  Дякуємо!

  Вашу заявку успішно відправлено!

  На головну